Brzydka mordkaChyba żadna strona czy blog nie może się obyć bez sekcji „O mnie”, to i ja nie będę gorszy. Nazywam się Przemek Sadowski, pochodzę ze stolicy Podkarpacia, a od jakiegoś czasu mieszkam w Katowicach.

Zawodowo zajmuję się informatyką. Mam wieloletnie doświadczenie w administrowaniu systemami zarówno w małych firmach jak i dużych, międzynarodowych korporacjach. Pracuję głównie z technologiami Microsoftu, posiadam między innymi certyfikaty MCSA Windows Server 2003, MCITP Windows Server 2008 Administrator.

Prywatnie interesuję się elektroniką. Bakcyla złapałem od szkolnego kolegi z ławki. Paweł dostał, zdaje się od jednego z „wujków”, książeczkę, w której opisano konstrukcje różnych prostych urządzeń, a w pobliżu naszej szkoły otwarto sklepik z częściami. I tak w czwartej klasie podstawówki zaczęliśmy budować różne migacze, alarmy i inne wynalazki. Większość z nich nigdy nie działała,a my nie mieliśmy za bardzo kogo poprosić o pomoc. Ale i tak była to wielka frajda! Z czasem moja wiedza się pogłębiła i coraz więcej konstrukcji udawało się uruchomić. Obecnie moje zainteresowania skupiają się głównie wokół układów mikrokontrolerowych i urządzeń radiowych.

Z mojego zainteresowania elektronika i techniką w ogóle wykrystalizowała się pasja do krótkofalarstwa. Po wielu latach „sympatyzowania” z radiem zrobiłem licencję i można mnie spotkać na falach eteru pod znakiem SQ9NJE.